news

                                                    

Восьме засідання координаційної групи та заключна зустріч проекту ERASMUS+ ECOIMPACT в Університеті Гельсінкі (Фінляндія)

  5–6 вересня 2019 р. в Університеті Гельсінкі (Фінляндія) відбулося 8-ме засідання координаційної групи та заключна зустріч по проекту ERASMUS+ ECOIMPACT «Адаптивне навчальне середовище для забезпечення компетенцій в галузі впливу місцевих погодних умов, якості повітря та клімату на економіку та соціум», що виконується консорціумом, до якого входить наш університет. На засіданні координаційної групи університет представляли заступник декана економічного факультету доцент А. Вітренко та доценти кафедри метеорології та кліматології О. Шевченко, А. Круківська та Р. Олійник.

  Під час зустрічі представники всіх університетів-партнерів доповідали про досягнення та цінність результатів проекту в їхніх університетах, окреслили проблемні моменти в реалізації проекту та плани поширення і використання одержаних результатів. Від команди нашого університету доповідали доценти О. Шевченко та А. Вітренко.

  Друга частина зустрічі була присвячена обговоренню особливостей підготовки фінального звіту проекту. Були розглянуті загальні вимоги до звіту та уточнені особливості написання кожної його частини. Запрошений зовнішній експерт М. Франковіч поділився кращими практиками з інших проектів, на прикладах показав яким чином найкраще представити отримані в проекті результати.