новини

                                                    

Літня школа з міського клімату в Університеті Бухаресту

З 27 по 31 серпня 2018 р. доцент кафедри метеорології та кліматології Шевченко О.Г. взяла участь у Літній школі з міського клімату в Університеті Бухаресту The Bucharest Urban Climate Summer School 2018 (BUCSS 2018).

Метою літньої школи було надати учасникам новітню інформацію та сформувати практичні навички пов’язані з моніторингом міського клімату, його моделюванням та біокліматом. Крім того, важливою задачею було налагодження зв’язків між молодими вченими з різних країн для подальшої співпраці та вирішення основних урбометеорологічних проблем, що вже виникли та посилюватимуться в майбутньому.

В процесі роботи літньої школи були передбачені не лише лекції, а й практичні заняття для опанування сучасних моделей («SkyHelios» «RayMan» «COSMO-CLM model») та новітніх технологій (наприклад, платформа для роботи з супутниковими знімками «Google Earth Engine»), обговорювалися проблеми отримання даних для урбометеорологічних досліджень. Також учасники літньої школи проводили експериментальні дослідження міського біоклімату та тепловідчуттів мешканців міста.

Під час літньої школи Шевченко О.Г. зробила презентацію про проект «ECOIMPACT». У своєму виступі вона розповіла про учасників консорціуму, концепцію, основні задачі та результати проекту. Також після завершення виступу, Шевченко О.Г. вручила всім бажаючим флаєри, що містять основну інформацію про проект та обговорила можливості поширення результатів проекту з колегами з інших університетів.

Отримані доцентом Шевченко О.Г. нові знання та вміння з міської біометеорології будуть використані для вдосконалення галузевого курсу «Біометеорологія», що розроблений в рамках проекту «ECOIMPACT».